Ako objednať vianočný stromček?

A. Vyberte si vami zvolený typ živého vianočného stromčeka.

B. Vyplňte svoje údaje pre doručenie, aby sme vedeli, kam vianočný stromček doručiť. Venujte pozornosť zoznamu miest, v ktorých rozvážame vianočné stromčeky. Na inej adresy vianočné stromčeky nedoručuje a nie je to v našich možnostiach.

C. Skladník v danom meste dostane vašu objednávku s požiadavkou na vianočný stromček. Vyberie pre vás najideálnejšie vianočný stromček, ofrézuje ho do stojanu (ak si neželáte frézovanie, oznámte nám to prosíme do Poznámky k objednávke (voliteľne). Vianočný stromček opäť zabalí do siete pre pohodlnú prepravu a ďalšie uskladnenie, než príde vhodný čas vianočný stromček rozbaliť a nazdobiť.

D. Vianočné stromčeky rozvážame každý pondelok a štvrtok. Pred doručením vás bude kontaktovať vodič, aby sa s vami dohodol na ideálnom čase doručenia.

E. Pri prevzatí vianočného stromčeka obdržíte doklad o zaplatení. Platba je možná len online bankovou kartou. Platba je zabezpečená vďaka platobnej bráne Stripe.

F. Vianočný stromček odporúčame uschovať v pivnici alebo v garáži, prípadne na balkóne, nechať ho zabalený v sieťke a takto ho vložiť do nádoby s vodou. Odporúčame odrezať aspoň jeden centimeter kmeňa, aby bol rez „čerstvý“ a vianočný stromček mohol nasávať vodu.

Sme s vami už cez 30 rokov. Ďakujeme za vašu dôveru.

Len vďaka vám môžeme združovat toľko predajných miest živých vianočných stromčekov.

Sme hrdí na to, že sa k nám stále vraciate, veľmi si to vážime.

Nájdite si na mape vám najbližšej predajne živých vianočných stromčekov. Predajne nájdete vždy na parkovisku pred daným obchodným domom.

No Records Found

Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

Google Map Not Loaded

Sorry, unable to load Google Maps API.